Get Adobe Flash player

Masážní křeslo

s doplňkovou masáží na ruce spojuje elegantní design a nejmodernější technologii. Křeslo pro kompletní masáž celého těla. S jeho sofistikovanými a jedinečnými funkcemi zastupuje skutečného maséra a nabízí Vám zážitek plnohodnotné masáže. Relaxační křeslo, které si dokáže pomocí senzorů diagnostikovat zatuhlost zádového svalstva a na základě výsledku (znázorní se také na display ovladače) nastaví optimální masáž.

Nově vyvinutá kloubová masážní hlavice se pohybuje volně jako palec. Svírá svaly ramen a jemně je hněte. Soustředí se na místa, která chcete masírovat a uvolní je jako stiskem ruky.
Nastaví automaticky intenzitu masáže podle aktuální potřeby Vašeho těla. Detekuje změnu perspirace a pulzu během stimulace masážními hlavicemi a vyhodnotí pocity bolesti a pohody.
Můžete si vybrat 4 chody dle Vašeho aktuálního pocitu a stavu: Stiffness (ztuhlost), Recovery (zotavení), Relax (relaxace), Fine (pohoda). Masíruje rovněž lýtka, stehna a hýžďové svaly. Dva boční air-bagy masírují lýtka a zlepšují tak jejich prokrvení. Zatímco zadní air-bagy poskytují shiatsu stehnům a hýžďovým svalům. Pohodlným způsobem tak odstraní ztuhlost dolní části těla.

Chodidla masážního křesla jou vybavena dvěma vnitřními airbagy. Ty jsou nezávisle nafukovány k poskytnutí řádné shiatsu. Zároveň ohřívač prohřeje a zjemní Vaše chodidla.